Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mi a véleményetek a Netflixről?

Mi a véleményetek a Netflixről?

Figyelt kérdés

Megéri előfizetni?

Van magyar felirat legalább?

Mennyi film és sorozat van fenn rajta?



2016. jan. 24. 21:11
 1/5 anonim ***** válasza:

"Megéri előfizetni?"


Ez szubjektív. Valakinek megéri, valakinek van.

Valaki 100 Ft-ot is sajnálna rá, vagy éppen annyit sem tudna rákölteni, valakinek pedig több 1000 Ft-ot is megér, hogy kényelmesen, jó minőségben, legálisan tudjon filmet nézni.


"Van magyar felirat legalább?"


Nincs.


"Mennyi film és sorozat van fenn rajta?"


[link]

Nyomd meg a Ctrl + F -t, gépeld be hogy "Hungary" és máris látni fogod hogy az USA kínálatának hány %-a érhető el itthonról.

2016. jan. 24. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ha bővítik biztos jobb lesz.. akkor már nem lesz értelme a tv-re előfizetni inkább havonta fizetem a netflixet és azt nézem amit akarok akkor mikor akarom..
2016. jan. 24. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A magyar Netflix nem éri meg, nagyon kevés film és sorozat van rajta. :(


Az amerikai Netflixet kb napi szinten használom már 4 éve vpn-en keresztül. Igaz nem fizetek érte, van egy fórum ahol szoktak posztolni bruteforceolt accountokat :'D

2016. jan. 24. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Nekem anno nagyon szimpatikus volt (még pár éve, amikor nem volt ennyire hájpolva). Manapság meg annyira "menő" lett, és már nem érdekel. Egyébként kipróbáltam már, jó volt, de azért nem egy világ megváltó dolog sztem. Plusz a magyar netflix kínálata eléggé gyér. Vannak jó sorozataik, de sztem nem egy nagy szám. Csak egy újabb túlhypeolt dolog. Nekem ez a véleményem, nem szeretem a felkapott dolgokat.
2020. jún. 24. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen.
2022. febr. 3. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!