Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mivel lehetne egy viszonylag...

Mivel lehetne egy viszonylag népszerű Youtube csatornát indítani?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Régóta gondolkodok azon hogy mivel is tudnék kicsit népszerűbb lenni vagy csak egy kis zsebpénzt szerezni és el kezdett érdekelni a youtube téma. Viszont nem tudom milyen téma lenne az ideális ahhoz hogy nézzék is, érdekelje is az embereket és kivitelezhető is legyen. Gameplay már temérdek van, és gépem, játékom sem lenne hozzá hogy bármit is csináljak. Fotózós csatornán gondolkodtam de ott meg nem tudom mit lehetne bemutatni vagy mit csináljak hogy nézzék?

Előre is köszi a válaszokat!


2016. jan. 28. 17:40
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Inkább hagyjad.
2016. jan. 28. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Én 4 éve csinálok tutorialokat, közel 400 videóm van. 2000 feliratkozó, fél millió megtekintés.

Most tartok ott, hogy a havi bevételből egy alkalommal magamban, meg tudnék ebédelni szolídan egy étteremben.

Így kalkulálj ! :)

2016. jan. 28. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Íjj akkor nem valami jó módszert akartam volna választani pénzkeresésre. Köszi az ismertetést, nem nagyon lehet olvasni sehol sem a rossz oldaláról az ilyen dolgoknak csak mindig a napos oldalt mutatják. Köszi a választ! :)
2016. jan. 28. 17:46
 4/9 anonim ***** válasza:

"Viszont nem tudom milyen téma lenne az ideális ahhoz hogy nézzék is, érdekelje is az embereket és kivitelezhető is legyen."


Nyilvan ha erre lenne valaszom akkor azt nem neked mondanam el, hanem megcsinalnam magam.

2016. jan. 28. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
#4 jogos, csak valami elindulási tippet kerestem volna. Mi nagyon nézett manapság a játékokon kívül?
2016. jan. 28. 17:54
 6/9 anonim ***** válasza:
dugd meg a hűtőt káromkodj esetleg hányd össze magad videóban.. erre lenne kereslet.. nem azért kell elkezdeni videózni hogy profitod legyen belőle keress valami nyári munkát
2016. jan. 28. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Vlog, greenbox, kritika (popkultúra vagy társadalom), életvezetés, stb... Ugyanilyen kategóriákra bontja le a Youtube is a videókat, mert ilyeneket csinálnak.


Ha 18 éven aluli vagy, nem is ajánlott elkezdeni. Sem azért, mert az majd híres lesz vagy kell, kellene hogy legyen. Nagyon látszik az erőltetettség az ilyeneken, a lelkesedés pedig alábbhagy amikor rájössz hogy pár videóból neked nincs még sem nézettség, sem feliratkozók, és tényleg meg kell dolgoznod a pénzért. Sőt, még be is kell fektetned ha minőséget akarsz, úgyhogy eleve mínuszból indulsz. Ha nincs rá pénzed, el se kezdd.

2016. jan. 28. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Egy havi nyári diák meló alatt megkeresel 3-4 évnyi youtube ozás bevételét. Ha egyáltalán sikerül bevételt kapnod.
2016. jan. 28. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Trevor. ***** válasza:

Csak egy jótanács: hagyd a pitsába. Nem éri meg a fáradtság, pénzre pedig ne számíts. Egyrészt, mert ahhoz youtube partner kell, amit te kis megtekintéssel nem fogsz szerezni. Másrészt, annyi youtubeos van, mint csillag az égen. Hacsak nem csinálsz valami új, rendkívüli dolgot, senki sem fog nézni. Ahhoz, hogy legyen nézettséged és ebből pénzed, vissza kéne menni az időben jó 10 évet a youtube hajnalára és minőségi tartalmat gyártani.


Nekem is van csatornám, a nyáron csináltam, gameplay benchmark videókat töltök fel. A legnézettebb videón van kb. 300 megtekintés és van 39 feliratkozóm...

2016. jan. 28. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!