Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan ismerjek meg sok...

Hogyan ismerjek meg sok embert, legyenek kapcsolataim, legyek egy karakter, és viszonylag népszerű?

Figyelt kérdés

16 éves fiú vagyok, most végeztem az első évet gimiben.

Ugye ott vannak az osztálytársak, meg pár ember a suliba, meg a régebbi haverok, meg uncsik. Ennyi.

Minden rendben van, de érzem, hogy több embert kell, hogy megismerjek, utálok egyedül lenni, ha lehetne, minden nap 10 fős bandában kolbászolnék az utcákon, jókat mulatva.

Ismerek amúgy sok embert, neveket, de annyi, hogy tudom, ki ő, meg be van jelölve facen.

Szeretek beszélgetni, nagyon is.


A problémám mindig is a nyitás volt, amikor beszélgetek valakivel, akkor semmi baj, de most menjek oda egy idegenhez/látásból már régen ismert emberhez, és kezdjem hogy "Szia, most jött rám az, hogy szeretnék több embert megismerni, és beszélgetni jöttem"....


Vagy ha idegenek.....


......"Sziasztok, szeretnék barátokat, ismerősöket szerezni, és most azért jöttem ide"



Ennél azért komolyabb szerintem.


Mit csináljak?


Most elmegyek bulizni haverokkal, akkor meglátok egy csapatot, és oda megyek, hogy gyűjtsem az ismerősöket.


Manapság tudom, az a menő, hogy 200 like van a képeden, nekem mindig kb. 30-40 van, de az elég is, mert kiváncsi vagyok, abból a 200-ból hány lenne ott, ha szarba lennél.


De mégis, én nem menő akarok lenni, hanem szükségem van ismeretségre, még több haverra, és lánybarátokra, mert abból nincs.


Egyébként jól nézek ki, divatot követem, de van egy stílusom amit megtartok, szeretem a csőgatyát, meg hajstílusom is van, meg tornacipő stb.

Mert nem az, hogy menő, de én ebben érzem jól magam, és kell a megjelenés.


Minden oké, de amikor kilépek az ajtón, onnantól mi legyen?

Komolyan csak úgy támadjak le mindenkit?


Fentébb már leírtam, hogy mi a problémám, és hogy érzem, hogy nekem szükségem van emberekre, a magány a vesztem.

Magányos nem vagyok, de mondom, ki akarok építeni egy kört, hogy mindig legyen kivel lógnom, mert az a pár haver vagy kockul, vagy nem ér rá, de akkor legyen más, akivel lógok.

Van egy igaz barátom, akivel óvoda óta barátok vagyunk, és ő az, akit ha szarban lennék, biztos, hogy az éjszaka közepén is hívhatnék.


De szeretnék egy rengeteg haverom van, népszerű is vagyok, bulizós, színes kamaszkort kiépíteni, hogy tényleg egy ilyen fontos ember legyek, ne csak egy test az utcán, akinek van egy neve.



2015. júl. 17. 02:23
 1/5 A kérdező kommentje:

Kicsit úgy írtam le, amire biztos jönne a válasz, és zavaros is:


Tanulj inkább, kisfiam XD


Amúgy jól tanulok, de gondolom minden mai tini átérzi ezt a népszerűség dolgot.


Nekem a kérdésem annyi, hogy hogy kezdéményezzek beszélgetést látásból ismert emberekkel, vagy idegenekkel.


Amúgy jövőhéten megyünk bulizni, és haveroknak is vannak haverjai, úgyhogy szerintem egy párral biztos el leszünk. Mondjuk ez is egy megoldás, de nem állhatok meg az ajtóba, és mindenkit, aki bejön a buliba, leszólítok, hogy jelölj be facen.


Ezt egyszerűen nem tudom jobban leírni, de remélem átérzitek.


Ennek egyik ága a barátnőszerzés, de ha ez megvan, akkor már az sima lesz, biztos megtetszik majd valaki, akivel elvagyok.


De persze akkor is megfogom kérdezni, hogy mi legyen.


Rengeteg témám van, meg annyi tervem, ha tetszik valaki (nyugi, nem olyan terv, hogy mit fogok mondani)


De nem tudok kezdeni, MINDIG MINDENHOL EZ A PROBLÉMÁM.

Szia teccel, beszélgessünk.

Ez mi már?

Meg a haveroknál is.


Cső, kéne ismerettség, Jóska vagyok, beszélgessünk.

Itt a telószám, meg a face.



Ez XDDD

2015. júl. 17. 02:35
 2/5 anonim ***** válasza:

Tanácsot ezzel kapcsolatban nem tudok adni.

Ha akarsz dumálni, írj privit 16/L

2015. júl. 17. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Menj el bulizni, fesztiválozni, táborokba... Ott is sok embert megismerhetsz. Ha gondolod, irj.☺ 15L
2015. júl. 17. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Hát igen, ilyesmi helyekre kellene járni új emberek után, most még elmegyek bulizni, de utána nem tudom, merre lehetne.
2015. júl. 17. 11:16
 5/5 anonim ***** válasza:

,,Manapság tudom, az a menő, hogy 200 like van a képeden"

Ezt te sem gondlod komoyan :DDDD

2015. nov. 30. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!