Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Az interneten rendelt csomagot...

Az interneten rendelt csomagot lehet a postára rendelni?

Figyelt kérdés
Szeretnék rendelni valamit az internetről de nem tudom itthon átvenni mert senki nem lesz itthon. Ezért szeretném a postára rendelni. Nem tudom hogy lehetséges e ez úgy, hogy futárszolgálattal szállítják. Tudna segíteni valaki?
2016. febr. 7. 17:32
 1/4 anonim ***** válasza:
ha az oldalon van pickpackpont/postapont akkor oda lehet rendelni!
2016. febr. 7. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Gábor_79 ***** válasza:
Ha az oldal partnerei közt van postapont, akkor gond nélkül lehet. Ha olyan a munkahelyed és a termék sem olyan méretes, akkor a munkahelyedre is kérhetnéd.
2016. febr. 7. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Értem. És a jófogás.hu-n a háztól-házig szolgáltatásban is el tudják vinni a postára a terméket? Azt meg lehet oldani, hogy a postáról nem elküldik a házamhoz hanem értemegyek? Ja és készpénzzel is lehet fizetni? Mármint a postán kifizetik mikor elviszi a futár és amikor értemegyek a postának kifizetem?
2016. febr. 7. 21:13
 4/4 Gábor_79 ***** válasza:
Az abban a formában elég valószínűtlen. Hacsak az eladóval konkrétan nem azt beszéled, hogy csomagként adja fel a postán, utánvéttel. A posta nem fizet semmit, hanem csak neked kell átvételkor. A csóka utólag megkapja a pénzét.
2016. febr. 8. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!