Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan tudnék netet intézni...

Hogyan tudnék netet intézni Magyarországról külföldre?

Figyelt kérdés

Van egy külföldi stick-es net. A PIN-kód el lett felejtve, az a papír amin a PUK-kód rajta volt, elveszett.

Hogyan lehetne ismét használni a sticket?


2016. febr. 14. 13:42
 1/2 anonim válasza:
esetleg egy masik sim kartyaval! de ezek a stick ek is altalaban szolgaltato fuggok! a legjobb ha felhivod a szolgaltatot ahonnan szarmazik a stick es sim kartya szam alapjan megmondjak neked a puk kod ot.
2016. febr. 14. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Hat szerintem Roamingba amugy sem erne meg! jobb ha veszel egy masik stick et es azt hasznalod altalaban a stick ert nem kell fizetni ha elofizetsz a net re,tehat igazabol ezeknek csak a szolgaltato szerint van erteke atlag embernek semmit nem er mivel elofizus kartyaval ingyen adjak,nekem is volt ilyen stick em 500 ft ert tudtam volna max eladni pedig a szerzodesben 15000 ft volt elvileg az erteke!
2016. febr. 14. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!