Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » IP cím alapján konkrét helymeg...

IP cím alapján konkrét helymeghatározás (utca, házszámmal együtt) lehetséges az internet segítségével? Ha igen hogyan?

Figyelt kérdés
2010. márc. 31. 16:19
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
akár az utcát és házszámot is megtudhatod akárki megtudhatja ha egy kicsit ért a TCP/IP-hez ha ehhez értesz akk akárkit megtalálhatsz...
2010. márc. 31. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
Utolsónak: Írtam mailt'
2010. ápr. 1. 15:34
 13/21 anonim válasza:
Én is én is én is!!!!! Én is szeretnék neki írni mailt, vagy te segíts, ha már tudod,hogy kell, kérlek.
2010. júl. 29. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim válasza:

én ugy tudom h az ip cím alapján való helymeghatározást megölik a dinamikus ip címek mert minden kapcsolódásnál másikat kapsz ... és van h annál még a város se pontos ...

pl én már kaptam olyan ip t ami alapján szegeden kéne lennem pedig baromira nem ott vagyok ...

2010. okt. 6. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim válasza:
Utolsó, akkor a (4.0) Androidos telefonom honnan tudja wifiről pontosan megadni a helyzetemet?????(mobilnetet,GPS-t nem használok)
2013. jan. 12. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim válasza:
Nem a mobilinterneted határozza meg a helyzeted, hanem a hálózatod.. A mobilinternet csak a térképhez kell :)
2013. jan. 18. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
viszont ha megvan az ip-je akkor ha elég retardált akkor rá tudsz csatlakozni a gépére (pl ftp,telnet stb......) csak egy port scannert kell lefutattni :D ,vagy ha meg akkor pingelj rá remélem segitettem :))
2013. jún. 20. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
*vagy ha meg akarod szivatni akkor pingelj rá kb 50-60 mb-vel
2013. jún. 20. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim válasza:
én is szeretném tudni, hogyan lehet utca, házszámot lekérdezni ip alapján. köszi
2014. okt. 20. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim válasza:
S még azt is szeretném kérdezni, hogy akkor ha mobilnetet használsz külföldön akkor megjelöli a helyet, hogy külföldön vagy a te ip címeden? ( tehát ami nem a szolgáltatóé)
2014. okt. 20. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!