Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért ilyen gyenge az M telekom?

Miért ilyen gyenge az M telekom?

Figyelt kérdés
Sok helyen az egyetlen internet szolgálató az M telekom még 2009ben be igérte a nagy optikai fejlesztést ország szerte ehez képes pár településen ki épült egy kis körzetbe és megált ez a fejlesztés az óta csend van és nem csinálnak semmit.Ahol van szolgáltatásuk 10-20 megabit vagy az sem vagy hiába van hálózatuk kapacitás már nincs más szolgáltató meg nincs. De a szolgáltatásaik árra meg nőt minőség romlot pl 2009ben még optikán 50-25 adtak ma 50/5 megabitet de az optika ritka mit a fehér holló.

#internet.szolgáltató
2016. márc. 5. 01:22
 1/2 anonim ***** válasza:
a pénz miatt
2016. márc. 5. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Gondolom amíg az adott területen nincs más szolgáltató, addig mindegy nekik... bár én azt is simán el tudom képzelni, hogy sokszor csak veszteséget termelnek maguknak azzal, hogy egyes területeken szolgáltatnak.


Amúgy én is értetlenül állok a dolog előtt, rengeteg helyen a konkurenciájuk többször gyorsabb netet ad olcsóbban.

2016. márc. 5. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!