Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Szerintetek belemenjek?

Szerintetek belemenjek?

Figyelt kérdés
Hardverapróról akarok venni egy gépet (GTX 460 1gb, 4gb ram, intel core i2 duo e7050, 1TB HDD) 30 ezerért. Az eladónak 200 pozitív véleménye és 0 negatívja van,de előre kéri a pénzt. Miért nem jó neki,hogy feladja a postán, és én elmegyek, kifizetem és átveszi a pénzt?

2016. márc. 13. 19:59
 1/3 anonim ***** válasza:
azért mert neked nincs értékelésed az oldalon ha lenne is akkor sem annyi mint neki mivel most regizhetél pár napja . hardverapron az a szokás hogy a vásárló előre utal a megbízható tagnak . no ha ugye ő neked fel adná utánvételre semmi nem garantálja hogy te át veszed mert mivel igazolod a szavaddal interneten ismeretlenül ? nem ! azért van ennyi pozitív értékelése mert megbízható !!! Én is utaltam előre már párszor meg nekem is utaltak mindig minden rendben volt. amúgy az nem " core i2 " ha nem core 2
2016. márc. 13. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Kösz,már értem!
2016. márc. 13. 21:09
 3/3 anonim válasza:

200 pozitívra nyugodtan utalhatsz.

Olyannal még soha sem volt gondom nekem sem.

Sőt, a gép is tuti jó lesz.

Fog még árulni,és nem szeretné,hogy beárnyékolja néhány negatív.

2016. ápr. 24. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!