Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Gyakran Facebook-ozol? Szerint...

Gyakran Facebook-ozol? Szerinted normális dolog, hogy a mai fiatalok nagy része részben online éli az életét?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 2. 22:42
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

A Facebook azért jó, mert 100x jobb, mint az iWiW. De én sem élem ott az életem. :D Nem normális lenne. De majd felnőnek ezek a "gyerekek" is.

18/F

2010. ápr. 3. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Én IWIWen vagyok regisztrálva, meg a facebookon. Talán, sokat mondok, ha azt mondom heti négy alkalommal megnézem, jött-e üzenet, bejelölt-e vki és annyi. Ez is kb. öt percembe telik. Engem is sokkolnak elég rendesen a mai fiatalok. Töri tanárunk mesélte, hogy egy srác lógott el óra után, kérdezte a töri tanár tőle, hogy: Hát te meg hova mész??? Erre a srác: Haza, fel kell mennem facebookra, mert meg kell etetnem az állataimat.

Tanár az leblokkolt, a gyerek meg lelécelt. Plusz ki is derült még mellé, hogy facebookon nem lehet etetni az állatokat :)

De egy ok miatt tartom jónak ezt a két oldalt. Lásd: Elhagytam szilveszterkor a telóm. Összes telószámom elveszett, enyém nem volt meg senkinek.

Felmentem IWIWre, kiválogattam kivel szeretnék telefonszámot cserélni és elküldtem egy körlevelet a számommal és kértem, hogy írjanak vissza a sajátjukkal. Annyiban jó ez az egész, hogy tudsz kapcsolatot tartani.

De szerintem, több a negatív oldala, mint a pozitív...

MSNre is felmegyek félévente egyszer :)

Amúgy jó volt olvasni, hogy a kérdező 17 éves lány, meg akik válaszoltak, ők is még fiatalok és így gondoljátok. Én se vagyok amúgy öreg :) Csak, hmm... :) Jó látni, ilyenkor, néha, hogy vannak még értelmes emberek ebben az elcseszett Világban, ahol élünk :)

2010. ápr. 4. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Jajj és lehagytam a lényeget (előző hozzászóló) :)


18 éves, Lány :)

2010. ápr. 4. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Tari Annamária Y generáció c. könyve erről szól. Ez egy ilyen generáció. Félelmek a társadalomban, bátorság az online életben. [link]
2010. jún. 24. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
Szerintem ez egyáltalán nem normális én regisztráltam magam fészen de szerintem ez egy hát nem is mondanám baromságnak de megutáltatták velem mert idegesítő h. ott élik az életüket. Mindenki félpercenként írja ki, hogy "Wkíí levéél?" és ez az ocsmány írás mód is az agyamra megy.
2011. ápr. 23. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!