Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Megoldható hogy egy bizonyos...

Megoldható hogy egy bizonyos személyt ne lássak jobb oldalt a chaten?

Figyelt kérdés
Már letiltottam neki a chatet, de teljesen letiltani vagy az ismerőseim közül törölni nem szeretném. Azt nem látom fent van-e, de a neve mindig ott van.

2016. márc. 20. 07:35
 1/5 Gábor_79 ***** válasza:
Rámész a profilodon az ismrősök listába. Beírod a nevét a fenti keresősávba, akkor kidobja a nevét és kiveszed a pipát az "ismerős" elől. Vagy jobb gomb rányomása után, nem mostanában csináltam, de egyszerű és elvileg észre sem veszi az illető.
2016. márc. 20. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Az az ismerősök közül lenne törlés, amit írtam hogy nem szeretnék.
2016. márc. 20. 10:15
 3/5 Szirty ***** válasza:

A "chaten"? :)


Ez olyan mint ha azt kérdeznéd hogyan tudom kékre állítani a vonal színét a számítógépen.

2016. márc. 20. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
A kérdésből lemaradt, de a kulcsszavak között ott van, hogy Facebookról van szó.
2016. márc. 20. 11:08
 5/5 Gábor_79 ***** válasza:
Akkor a chatnél szerkesztés. > Látható minden ismerős számára, kivéve ... és oda beírod a nevet és kiválasztod, jóváhagyod.
2016. márc. 20. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!