Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Van rá mód, hogy a menetredek....

Van rá mód, hogy a menetredek.hu régi felületét használjam továbbra is?

Figyelt kérdés

A kérdés talán furcsa, de nagyon komoly. Édesanyám a régivel tökéletesen boldogult, de az újat egyszerűen nem tudja használni, fél órába telik neki megoldani egyetlen egyszerű keresést.


Arra gondoltam, hogy (amennyiben van rá mód) beállítanám neki a régi felületet, akkor nem kellene újra tanulnia az egészet.



#verzió #menetredek.hu
2016. ápr. 2. 13:03
 1/4 anonim ***** válasza:

Mivel a legtöbb esetben nincs értelme megtartani a régi felületeket, ezért az új élesítésével vagy röviddel azután kivezetésre kerül. Felesleges és inkább hátráltató két rendszert fenntartani.


Meg kell tanulni az újat kezelni, mert minden rendszer úgy tartható fent ha folyamatosan frissítik és javítják, ami miatt szükséges az esetleges változásokat újra és újra megtanulni és megszokni. Ezt lehetetlen kivédeni.

2016. ápr. 2. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors választ, sajnos ettől tartottam.

Nehéz óráknak nézünk elébe...

2016. ápr. 2. 13:09
 3/4 anonim ***** válasza:
nem lesz nehezebb és több idő, mint a papíralapú menetrendről a kattintgatós-gépelősre átszokni.
2016. ápr. 2. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Ipor Sircer

Ez valóban így van, az internet világába belépni tö9bb idő.


Csakhogy az Y generáció elfelejti, hogy a szüleinknek egy-egy változás is sok nehézséget, fennakadást okoz.


Édesanyámat inkább az zavarja, hogy volt valami, amit tökéletes átlátott, és tudott használni, most pedig úgy érzi, elvették tőle. Amikor azt mondtam, hogy több óra nehézség áll előttünk, azt komolyan gondoltam.

2016. ápr. 2. 13:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!