Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan lehet megállapítani...

Hogyan lehet megállapítani egy facebook fiókról, hogy valódi-e?

Figyelt kérdés
Négy hírességről van szó, de ismerősei egymásnak, és a posztok, kommentek, megjelölések, ismerősök, közös ismerősök, egyszerűen minden stimmel, semmi oda nem illő dolgot nem lehet találni, viszont furcsa egy kicsit mégis az egész. Mondjuk nekem nem, de egyesek azt állítják, hogy kamu profilok. De hogyan lennének mind a négyen, és az ismerőseiket is beleértve mind fake-ek? Láttam már kamu profilt, de azok mindig nagyon gyanúsak voltak, látszott rajtuk.
2016. ápr. 18. 18:45
 1/1 anonim ***** válasza:
Szoktam szórakozni azzal, hogy megtalálom hírességek, vagy hozzátartozóik személyes profilját, meg ilyenek, szóval általában be tudom lőni, hogy mi igazi és mi nem, de így látatlanban nem nagyon tudom összefoglalni, hogy mik a kizárólagos feltételei egyiknek, meg a másiknak. Be tudnád linkelni az említett profilokat? Azokról ha meg tudom állapítani, akkor meg is tudom indokolni.
2016. ápr. 18. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!