Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ha nem jelöl vissza a saját...

Ha nem jelöl vissza a saját valódi ismerősöm a FB-on, annak lehet valami beállításbeli, informatikai oka, pl. nem kap értesítést jelölésről, ilyesmi?

Figyelt kérdés
Még csak két napja használom ezt a cuccot, és nem is nagyon akarom, de ha már...
2016. ápr. 26. 12:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Jaa.
2016. ápr. 26. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
ez milyen válasz? nekem, kezdőnek ez nagyon kevés..
2016. ápr. 26. 12:29
 3/5 anonim ***** válasza:

vagy csak nem akar visszajelolni.

en is utasitok vissza jelolest meg olyantol is akivel hetente talalkozom.

2016. ápr. 26. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

na erre voltam, kíváncsi, hogy biztos, hogy azért van, mert nem akar visszajelölni, vagy lehet, hogy csak nem látta. Mert ha biztos, hogy nem akar, tehát technikailag nem lehet olyan, hogy ne lássa, nyilván nem nyomulok. De ha meg lehet, csak nem vette észre, szólok neki, ha találkozom, stb.

tudom egetrengető kérdések ezek, de tényleg nem tudom, hogy kell ezt kezelni. Amúgy a barátnőim elvileg, mármint felnőtt, családos emberek vagyunk, tehát nyilván nem lógunk egymás szájában..

2016. ápr. 26. 13:34
 5/5 Lajos54 ***** válasza:

Néha 3-4, vagy esetleg több nap is elmúlik, hogy nem lépek fel a facebookra. Más elfoglaltságom van, nem vagyok otthon, stb.

Ilyenkor hiába jelöl valaki, majd csak akkor fogom látni (és esetleg visszaigazolni), ha arra járok.

De vannak olyanok is, akik egy átlagos névvel (Kiss József, Kovács Éva stb.), fénykép és személyes adatok nélkül elvárnák, hogy tudjam, kiről van szó. Nos, ők várhatják jó sokáig a visszaigazolást...

2016. ápr. 26. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!