Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Egyik ismerősömnek ha facebook...

PilleHarcos kérdése:

Egyik ismerősömnek ha facebook a fiókjába be akar lépni akkor fertőzést érzékel a gépén, és le kell töltenie egy programot amit fel is ajánl. Csinát egy másik fiókot, de ott is ugyanez van. Mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés
Miután az első fiókja nem működött,másikat csinált,de azzal is ugyanúgy fertőzést érzékel.Fontos lenne,mert oktatási célból használja is részben.

#vírus #felajánlás #fertőzés #Facebook #másikat csinált #facebook fertőzés
2016. ápr. 29. 21:38
 1/3 anonim ***** válasza:

- A facebook.com-on próbálkozik, ugye?

- Több böngészővel is ez a jelenség áll fent?

2016. ápr. 29. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem beszedett vmi vírust, az a program, amit felajánl, is lehet, hogy ártó szándékú. Adatokat kimenteni, víruskeresővel átnézni, rendszert legyalulni, majd clean install...
2016. ápr. 30. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 girl77 válasza:
Sziasztok! Nálam is ugyanez van, én nem csináltam új fiókot, de teljes víruskeresést lefuttattam avasttal, keresési előzményeket töröltem, új jelszót állítottam,be és változatlan. Telón jó, más gépen jó a fészbuk, és a gépemen is csak a fészbukon észlel kártevőt... Valaki ötlet? Köszönöm előre is!
2016. máj. 2. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!