Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » IP-címes tiltás feloldása?

IP-címes tiltás feloldása?

Figyelt kérdés

A telefonommal le vagyok tiltva (IP-címes tiltással) egy wifihálózatról. A letiltás gépről lett megcsinálva, amihez jelszóval lehet csak belépni, amit nem tudok.

Hogyan tudnám én feloldani a tiltást?



2016. máj. 7. 08:23
 1/5 anonim ***** válasza:
55%

Mi az hogy IP címes tiltás? Úgy érted egy otthoni wifi hálózaton mondjuk 192.1689.1.100 IP címet kitiltották?

Akkor állíts be másik fix címet.

Mivel ez elég valószínűtlen, hogy erről van szó, inkább a MAC címedet tiltották ki.


Na az már nehézkes, mert pl Androidon csak nehezen lehet átállítani, iphone-on nem tudom, pl. Windows 10 tableten meglehet oldani, windows phone -on nem tudom.



Milyen gépre lehet jelszóval belépni? Ez sem túl világos.



Egy router reset megold minden tiltást, ha be tudod állítani után.

2016. máj. 7. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nos, értelmesebb lenne megkerni azt, aki letiltott, hogy oldja fel a tiltást
2016. máj. 7. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
ip címes tiltás max szerverről van wifiről nincs mer a routertől kapod az ip-t :D egyébként mac-et tilthattak viszont valószínűbb h mac cím szűrés van és akkor hiába játszol a mac címeddel..
2016. máj. 7. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Úgy lettem letiltva, hogy az illető a telefonom névjegyénél megnézett valamit, ami azonosítja az én eszközömet (telefon).


A számítógépes programhoz, amivel letiltottak, felh.név kell meg jelszó, ezért abba nem tudok belépni hogy feloldjam.


Már kértem az illetőt, de nem oldja fel a tiltást, ezért szeretnék tenni én valamit.

2016. máj. 8. 09:12
 5/5 anonim ***** válasza:

A MAC címét nézte meg a telefonodnak és azt tiltotta ki. Cserélj telefont valakivel, annak már más lesz a MAC címe.



Viszont ha fordítva csinálja és mindenkit kitilt, viszont csak pár MAC címet engedélyez, akkor a telefonnal meg vagy lőve, viszont egy Windows tablettel már ki tudod játszani.

2017. máj. 2. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!