Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Meg gyanusitottak, hogy...

Meg gyanusitottak, hogy bizonyitsak?

Figyelt kérdés
Na so, az altalanos suliban feltortek egy lany facejat, es mivel kb csak en vagyok otthon ilyen temakban vagy csak rajtam akarjak eltusolni az egesz ugyet ezert valaki az en nemet mondta fel, meg haveromat. Az egesz ugy van h valaki kiirt valamit a lany fbjerol es megvaltoztatta a jelszot, legroszabb esetbe iratok a lany nevebe egy uzenetet a face suppnak h alaphelyzetbe allitas kene, de ugye az 3 het, max ha meg emailbe kap egy recovery codeot. So azon gondolkodtam hogy ugye a biztonsag fulnel van egy olyan hogy "elozo belepesek" vagy mi a szosz es ott kilistazza az ipket,es ugye normalid felugyelettel megmutatom hogy nem mi voltunk. Valakinek mas otlet? (Sry,telo)
2016. máj. 12. 16:42
 1/9 anonim ***** válasza:
ne törj facebookot, és korábbit nem, csak az aktuálist.
2016. máj. 12. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Mit kell ezen bizonyítani? A csaj egy balf*. Ne foglalkozz vele.
2016. máj. 12. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Egy valamit elfelejtesz, hogy itt nem neked kell bizonyítanod hogy nem te voltál, hanem nekik, hogy te voltál. Semmi dolgod nincs ezzel kapcsolatban. Amúgy meg nem mondogathatják suliban téged lejáratva hogy te voltál, mert ez esetben te jelentheted fel őket.
2016. máj. 12. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Csak ugye ez az egesz iskolaidobe tortent es a sulimbol csak en vagom ezeket..Es megegyszer elmondanam hogy nem en tettem, de ez az igazgatononek keves..es en bebizonyitom h nem en voltam, es utanna mar kb le*zarnam az ugyet
2016. máj. 12. 20:10
 5/9 anonim ***** válasza:
Ja, mert majd egy 15 éves gyerek majd feltöri. Szólj a rendszergazdának, hogy magyarázza meg ezeknek az analfabéta tanároknak, hogy hogyan működik ez.
2016. máj. 12. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

"Ja, mert majd egy 15 éves gyerek majd feltöri."

Fiatalabb voltam mikor csúnyább marhaságokat csináltam. :-D

Amúgy meg sulis hálózatban bárki lehallgathatja bárki adatfolyamát, és már is meg vannak a szükséges infók.

Ez a nyílt titkosítatlan kapcsolat hátránya...

(https se sokat segít, kicsit bonyolítja, az adatok vissza nyerését, de a fejléc infók könnyen kinyerhetők)

2016. máj. 12. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Igen,15 evesen eleg sok olyan dolgom van ami miatt ezt ram lehet kenni, de en nem ilyen amatorkent csinaltam volna hogy utanna meg ki is jrok egy posztot h lezbi vagyok vagy miaz😂
2016. máj. 12. 22:17
 8/9 anonim ***** válasza:

De most halál komolyan, egy ilyenen ennyit agyalni :D

Hányszor írtak ki az én fb-mmel dolgokat, meg haverokéval, senki se sírt ennyit. Én még ott is hagyom ezeket, nem érdekelnek xd

2016. máj. 12. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
A lany muterja ma bejott h beszeljen velunk csak akkor mar pont nem voltam ott😂
2016. máj. 12. 23:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!