Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit csináljak? Meg akarok...

Mit csináljak? Meg akarok változni de apám már nem hisz és nem bízik bennem kinek bizonyítsak?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Édes apámmal lakok már lassan 8 éve az életem le van csúszva teljesen kábítószereztem,betörtem,megloptam a saját nagyszüleimet is de nagyon bánok mindent. Legutóbb 3 napja volt dolgom rendőrséggel és ez volt a betörés. Állandóan rajtam van az, hogy én meg ölöm magam mert értelmetlen és szar az életem. Ma is össze vesztem apámmal és mondtam neki hogy öngyilkos leszek mert engem már nem érdekel az életem. (Valamennyire így is van) Vagy, hogy el megyek itthonról de haza se jövök többet és soha nem fog látni. Erre ő csak flegmán hozzám vágta,hogy azt csinálok amit akarok nem érdekli. Akkor kinek bizonyítsak mert én neki is szeretnék hogy rendbe TUDOM rakni az életem. Már ott vagyok hogy már fel akarom adni a harcot. Édes anyám azt mondta szedjem össze magam mert ez így nem lesz jó és előbb utóbb a börtönbe kerülök. Azt mondta hogy legalább neki bizonyítsam be, hogy meg tudok változni ha apámnak nem vagy magamnak. Egyszerűen már apámat az sem érdekli,hogy élek vagy halok számtalanszor a fejemhez vágja bár ne lennék itt. Ő már úgy van velem hogy én egy veszett ügy vagyok annyira el vagyok csúszva, hogy szerinte már nem tudok megváltozni és nem is akarok.

Hogy rakjak rendet az életem körül?


2016. febr. 7. 18:11
 1/2 anonim ***** válasza:
Magadért csináld, ne a szüleidért. Először is ezt a szétcsúszott életet egyszer s mindenkorra fejezd be, menj dolgozni, tanulj tovább, ismerkedj, barátkozz. Nem csoda, hogy nem bíznak benned, de kezdd el, és idővel megbékélnek. Ne szavakkal bizonyíts, hanem csináld.
2016. febr. 7. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Tanfolyamra járok még van belőlle 6 hónap. Barátkozni nem nagyon tudok, nincs a környéken értelmes ember vagy csak én nem tudok ismerkedni! És igen bizonyítani is akarok.
2016. febr. 7. 18:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!