Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Egy közösségi platformon...

Egy közösségi platformon találtam hibát. Ha bejelentem kapok érte valamit?

Figyelt kérdés
Egy közösségi platformon találtam egy olyan hibát aminek segítségével minden hókusz pókusz nélkül akárki Accountjába be tudok lépni. Ha bejelentem ezt a hibát kapok valamit vagy csak küldenek egy szimpla köszönöm levelet?

2016. máj. 30. 17:23
 1/7 anonim ***** válasza:

Ez csak akkor derül ki, ha bejelented.

G.

2016. máj. 30. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Az az igazság, hogy ez a közösségi platform sok bosszúságot okozott már nekem és egy köszönömért cserébe nem akarom a munkájukat segíteni :D
2016. máj. 30. 18:39
 3/7 b4r4thg ***** válasza:
Ha jó fej akarsz lenni, szólj nekik. De programozásilag elég gáz bug lehet, ha más profiljába be tudsz lépni.
2016. máj. 30. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Hominida ***** válasza:
100%
A mai játékszabályok szerint legalább egy évet kapsz érte. :-) Már ha próbálgatod az új tudományodat. Ha bejelented, akkor legalább fedezve leszel.
2016. máj. 30. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Őszintén szólva kibakni sem akarok senkivel :D Teljesen véletlen jöttem rá, hogy ezt hogy lehet. (Nem egyedül használom a számítógépet. Ha egyedül használnám valószínűleg soha nem jöttem volna rá.) Kö**ög nem akarok lenni nem élek vele vissza, de egy köszönömért cserébe a munkájukat sem akarom segíteni annak fényében, hogy többen koholt indokokkal bejelentették a profilom és minden utánajárás nélkül, utánajárás nélkül, hogy valóban úgy van-e tiltottak. Ha valaki más is rájön hadd szenvedjenek, ha nem jönnek rá, hogy csinálták :D
2016. máj. 30. 20:18
 6/7 Hominida ***** válasza:
Magyarországi az üzemeltető? Miért nem fordultál hozzájuk a panasszal?
2016. máj. 30. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem Magyarországi. Panasszal?... Egy levelet küldtem nekik amire annyit nem válaszoltak hogy b@zmeg an*ád. Mivel nem voltam biztos benne, hogy az az Email cím így egyik ismerősömet megkértem, hogy küldjön nekik egy olyan levelet, hogy milyen jó az oldal, meg hogy milyen hálás és fél órán belül megköszönték a pozitív visszajelzést szóval 100%, hogy jó címre küldtem :D És ez az oka, hogy ingyen nem akarom segíteni őket.
2016. máj. 31. 15:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!