Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogy lehet visszaállítani a...

Hogy lehet visszaállítani a Facebookot hogy ne a frissített verzió legyen meg?

Figyelt kérdés
Nagyon nem tetszik az új dizájn és szeretném visszaállítani ha lehet :/ A smileyokról beszélek

2016. jún. 23. 22:48
 1/7 anonim ***** válasza:
Jelentkezz be ftp-n, tedd vissza a backupból a régebbi, szükséges fájlokat. Ennyire eltunyultál, Mark Zuckerberg? Vagy csak mindent az alárendeltjeid végeznek?
2016. jún. 23. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Az ftp alatt mit ertesz?
2016. jún. 24. 11:31
 3/7 anonim ***** válasza:

Egy szabvány, protokoll, csak úgy mint sok más hasonló társa (HTTP, DHCP, DNS, stb..)

Csak itt fájlokat (állományokat) lehet átvinni vagy a te gépedre vagy egy másik (általában szerver) gépre.

2016. jún. 24. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Pff...Nekem ez bonyolult :s Nem vagyok jártas ebben a témában :/
2016. jún. 24. 12:22
 5/7 A kérdező kommentje:
Megtaláltam az ftp-t de nem tudom hogy lehet bejelentkezni..
2016. jún. 24. 12:26
 6/7 anonim ***** válasza:

Ha van kliensed akkor jelentkezz be a facebookodra és menj a képen látható helyre:

[link]

Majd választ az általános visszajelzést vagy hogy valami nem működik (csak így lehet felvenni a kapcsolatot, nem nagyon találtam emailt a facebooknál) és kérd el tőlük az ftp adatokat a facebookhoz. Általában gyorsan válaszolnak.

2016. jún. 24. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Írhatod magyarul is amit akarsz nekik, dolgoznak ott magyarok is illetve fordítók.
2016. jún. 24. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!