Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Nincs internetkapcsolat, majd...

Nincs internetkapcsolat, majd újból van egy rövid időre. Mitől lehet ez?

Figyelt kérdés

Egy Lenovo x201-es típusú laptopról lenne szó. Windows7-es op. rendszer és wireles driverrel működött eddig,hogy legyen wifi. Mivel semmi telepítőt nem kaptunk hozzá ( használtan vettük) így ezt használtuk,eddig működött. Elmegy a net,majd később ha újraindítjuk újra van egy ideig. Újratelepítettem a wireles nevű programot mikor elment az internet,a program azt jelezte nem érzékel wifi modemet. Hogy lehetne megjavítani?


Intel Wireles LAN (11abgn,abg,bg)



2016. jún. 27. 20:48
 1/5 anonim ***** válasza:
50%
Még egyszer leírod, hogy "wireles" és tökön szúrom magam. Legjobb lenne ha újraraknátok az egész windózt.
2016. jún. 27. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Újra lett telepítve a windows. Így se lett jobb,valószínűleg jobb driver kellene rá.
2016. jún. 27. 20:58
 3/5 anonim ***** válasza:
2016. jún. 27. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
És más eszközökön próbáltad? Amikor a laptopon nem jön be a net, máson se jön be (az más hiba lenne), vagy csak a laptopon csinálja ezt? Ha csak a laposon, akkor driver. De ezt írták is.
2016. jún. 29. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat és segítséget. Ha honlapról töltöttem le a megfelelő drivereket úgy sem volt jó a wifi. Végül úgy oldottam meg,hogy teljesen újratelepítettem és a driver booster nevű programmal letöltöttem vele a hiányzó drivereket ,mert ha vezetékkel rácsatlakoztattam a netet úgy érzékelte és letölthettem vele a megfelelő drivereket a programon keresztül. Így jó lett,Wifi pöpecül működik most már...:D Csak pár óra böngészés a neten,olvasás és végül meglett a megoldás! Köszönöm az útmutatásokat legyen szép napotok
2016. jún. 30. 15:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!