Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mi alapján dönti ezt el a...

Mi alapján dönti ezt el a youtube? Min tudnék változtatni?

Figyelt kérdés
Nem rég kezdtem el videókat készíteni, amikben sorozatok jeleneteit vágom össze. Egyszer már feltöltöttem az egyiket youtubera és azzal nem is volt semmi baj, csak aztán nem tetszett és inkább leszedtem végül. Most meg elkészült egy újabb videó, amin rengeteget dolgoztam, erre a youtube folyamatosan letiltja szerzői jogok miatt. Ezt még értem is, hogy miért van. De rajtam kívül még nagyon sokan tesznek fel ilyen videókat és mégsem tiltja le a youtube. Ők mit csinálnak? Én mit tudnék csinálni, hogy ne törölje? Már láttam valahol, hogy a videó alá írta valaki, hogy ő csak összevágta a részeket és odaírta a sorozat gyártóit. Én is megpróbáltam, gondoltam hátha, de nem jött be. Normális válaszokat kérek, ha lehet!

2016. júl. 1. 08:03
 1/1 anonim ***** válasza:

A tartalomtól függ, és nincs igazán jó trükk erre. Amelyik videó átmegy az ellenőrzésen, azt is utólag bármikor letilthatják.


Te viszont arra figyelj hogy 3 figyelmeztetés után kitiltják a csatornádat, és ezzel törlik a videókat is, és elveszik a hozzáférést.

Te is tisztában vagy azzal hogy szerzői jogot sért a videód, arra pedig nem hivatkozhatsz hogy "bezzeg más is csinálja". Youtube-on pedig tiltott az ilyen tevékenység, téged hamarabb letiltanak mert folyamatosan fejlődik a tartalomszűrési rendszer, míg a korábbi videók a lazább szűrés miatt tovább érhetőek el, de ugyanúgy le fogják azokat tiltani.

2016. júl. 1. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!