Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ha regisztrálok egy másik...

Ha regisztrálok egy másik eBay accountot ugyan azzal a bankszámla számmal és azokkal az adatokkal akkor nem fogja letiltani a bankkártyát? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Regisztráltam eBayen régebben. Minden rendben ment rendeltem jött minden. Egy pár hónapig nem voltam szűkségem semmire és nem használtam a fiókot be se jelentkeztem. Most megint kellene valami és egyszerűen nem enged belépni. E-mail cím, jelszó biztos hogy jó mert ha rosszat írok be teljesen mást hoz ki. Képekben tudom majd mutatni ha valaki szeretne segíteni. Előre is köszönöm!

#bankszámlaszám #eBay #bejelentkezés #regisztrálás #tiltás #2 fiók #egy bankszámlaszám #nem enged bejelentkezni
2016. júl. 10. 19:48
 1/3 JANIkettőezer válasza:
Nem fogja letiltani, ennyi erővel másik oldalról sem rendelhetnél többé semmit. Viszont érdekelne, hogy mi történik. Én pl. nem szeretném, hogy egy kósza accountom legyen, ahol kártyainfók el vannak mentve.
2016. júl. 11. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Belépés után egyből:

[link]

Továbblépés után:

[link]


A telefonszám valószínűleg jó.

2016. júl. 11. 11:34
 3/3 anonim ***** válasza:
5 éve ebay-ezek,abból volt h 2 évig nem léptem fel,és BE tudtam lépni minden gond nélkül
2016. júl. 14. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!