Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ha törlöm a facebook profiloma...

Ha törlöm a facebook profilomat, akkor azzal együtt a messenger profilom is törlődik?

Figyelt kérdés
Már napok óta tervezem, hogy kilépek az internetes világ ezen részéből a rengeteg... nekem nem tetsző emberek miatt, valamint a sok baromság miatt, amit a facebookon nap mint nap a pofámba tolnak, viszont az tény, hogy facebook és annak a chat-je nélkül nagyon nehéz lenne a mai világban kommunikálni egymással, épp ezért döntöttem úgy, hogy a facebookról törlöm magam, viszont nem lenne baj, ha a messengerem, az összes ott lefolytatott beszélgetésem megmaradna ugyanazon a néven. Lehet erre módot találni?

2016. júl. 10. 20:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem létezik messenger profil, csak facebook profil. Ezt törölve minden facebookos tartalom is törlődik. (Látszólag persze, ők azért megtartják, és árulják tovább a reklámcégeknek.)
2016. júl. 10. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Kétlem, hogy az én képeimmel bármit is lehetne árulni xD Nem, engem az érdekelne, hogy van olyan funkció messengerben, hogy ha telefonszámot adunk meg, akkor azzal létre lehet hozni profil csak ott. Ha most megadom messengerben a számomat, akkor a facebook is megkapja azt, és azért érdekel engem, hogy most akkor, ha megadom a számomat, akkor törlődik-e vajon a csevegésem az ismerőseimmel.
2016. júl. 10. 20:47
 3/5 anonim válasza:

A messengerbe facebookos fiók nélkül, a telefonszámodat megadva újra tudsz regisztrálni. Ez úgy működik, hogy a közeli barátaidnak ha megvan a telefonszámod, rádtudnak keresni messengeren és beszélgetést indítani veled, innentől folyamatosan tudtok egymással beszélgetni. Ha új és új barátok írnak, neked először mindig el kell fogadnod levelüket, hogy válaszolni tudj azokra.

Remélem segíthettem.

2016. júl. 10. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
A csevegéseid törlődnek, és a facebook nem kapja meg a telefonszámodat, mert két külön álló applikáció, két külön adattárból, kivéve ugye ha a facebook fiókod összekötettésben áll a messengerrel.
2016. júl. 10. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a válaszokat.

Akkor inkább csak unaktivizálom magam facebookról, mert az a rengeteg retek, ami ott fogad minden áldott nap, inkább meghagyom másra, engem hagyjanak ki belőle.

2016. júl. 10. 20:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!