Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A pasim exbarátnője (2,5 evig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasim exbarátnője (2,5 evig voltak együtt meg 16 eves korukban) folyton az én profilomat és képeimet nézegeti. Rettenetesen idegesít, vajon miert csinalja? Hiszen ma mar 25 évesek! 23/L

Figyelt kérdés
2011. márc. 28. 20:12
 1/9 anonim ***** válasza:

hogy derült ki h a képeidet nézi? :S


am fbon le tudod tiltani úgy, h rád se tudjon keresni

2011. márc. 28. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem facebook, ez egy olyan oldal, ahol latni, h ki nezi meg a profilod .... egy szlovak oldal...
2011. márc. 28. 20:35
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Biztos érdekled, mint nő. Követi a divatot és leszbikus lett hirtelen, azt gondolja ha a volt pasijának teszik valaki, akkor neki is fog.


De valószínűbb, hogy szimplán féltékeny rád és vissza akarja szerezni a pasidat.

2011. márc. 28. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Tenyleg, honnan tudod h a Te kepeidet nezegeti? van ilyen lehetöseg h meg tudod nezni h ki keresett rád? bocsi ha primitiv a kerdes, annyira nem vagyok otthon a temaban. azt tudom h fb-on le lehet tiltani, na de le lehet csekkolni h ki keresett ra a nevemre??? jáj
2011. márc. 28. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
B*sszátok meg nem csak a r*hadt facebook létezik a világon, myvipen is láthatod hogy ki nézett rád, csak hogy egy példát mondjak...Atyaég.
2011. márc. 28. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Ma ismét vegignezte az összes képem!!! Ahhh ez mar nevetseges! Szerintetek elmondjam a pasimnak, vagy felesleges es csak nevessek rajta tovabbra is? :)
2011. márc. 30. 11:54
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
És?? Had nézegesse mit zavar? Én inkább örülnék neki de tuti nem zavarna. Biztos szépnek tart vagy kiváncsi rád meg ilyenek.
2011. márc. 30. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
54%
Szerintem mozdulj ki a gép elől, és akkor nem lesznek ilyesfajta kényszerképzeteid.
2011. márc. 30. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Igazatok van, irigykedjen csak továbbra is! :)
2011. márc. 30. 14:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!