Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Lehet korlátozni a netet egy...

Lehet korlátozni a netet egy adott programra?

Figyelt kérdés

Sziasztok olyan kérdésem lenne hogy megoldható-e, hogy a net egy adott játék programot ne engedjen futtatni, de minden más működhessen?

Illetve hogy egy adott programnál a ping legyen magas, viszont sebesség mérés esetén mutasson sokat?

Minden segítséget köszönök.



2016. júl. 14. 19:41
 1/5 anonim ***** válasza:

Tűzfal a barátod :)

Ha a tűzfalon letiltod a játékot, nem fog netet kapni.

A pinges problémádra nem tudok megoldást, de nem is értem, mire jó az.

2016. júl. 14. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Velem történik az eset azért kérdem...

Routeren vagyok és a pingem óriási annak ellenére hogy speed testnél rendes maga a net ezért kérdezem hogy most vagy a szolgáltatóm a szar, vagy korlátozva van a netem.

2016. júl. 14. 21:34
 3/5 Hominida ***** válasza:
A ping nem a net sebességét mutatja, mert az csak impulzusméretű adat. Tölts le egy nagy fájlt egy nagy weblapról, például [link] , és nézd meg, hogy milyen sebességre áll be a csúcson. Annyi a sebességed. Lehet, hogy papíron 100000 Gbps a sebességed, de valójában annyi, amennyit onnan adnak neked, ahonnan letöltesz.
2016. júl. 15. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
NEM a net sebességével van bajom, vagyis most már azzal is... hanem azzal hogy a pingem nagyon fos 300-1200 között ugrál pedig semmi nincs letöltés alatt, viszont on routerről kapom a netet ezért érdekelt hogy van-e olyan program ami így szétbassza adott online folyamatoknál a netet mert mértem is közben és a a pingem a mérés során 30-at jelzett a programban meg 400-1200-ig.
2016. júl. 15. 20:07
 5/5 anonim ***** válasza:
A ping minden jateknal nagy vagy csak egy bizonyos jateknal?
2016. júl. 20. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!