Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A PayPal-on van 5 GBP (kb.1800...

A PayPal-on van 5 GBP (kb.1800 Ft) egyenlegem, de se utalni, se vásárolni nem enged. Miért?

Figyelt kérdés
Próbáltam Ebay-en fizetni, illetve a másik PayPal-omra átutalni, de egyiket sem engedte. Mindig hitel vagy bankkártyát kér. Nem értem, miért nem megy, amikor van rajta egyenleg. Régebben működött ugyanezzel a fiókkal.

2016. júl. 25. 18:16
 1/2 anonim ***** válasza:

Nekem is hasonló gondom van, csak nekem 147 ezer forint van rajta.

Akartam vásárolni egy telefont, nem engedte.

Le volt járva a hozzá társított bankkártya, hozzáadtam a másikat, ellenőriztettem, utána sem.

Megvettem a telefont kártyával fizetve, gondoltam, akkor legalább visszautaltatom a pénzt, persze a bankszámlaszám is a régi volt, kicseréltem az aktuálisra. Erre átrakták limitedre az egész accountot, 8 napja, feltöltöttem személyi, lakcímkártya képet, elmű számlát, bankszámla és hitelkártya számla kivonatot, 8 napja semmi válasz, eléggé kivagyok velük.

Ma küldtek egy surveyt hogy írjam meg a véleményemet a customer supportról, de hát semmit nem csináltak, így jól lehúztam őket.

De ez rajtad nem segít, de jobb, ha felkészülsz erre:)

2016. júl. 25. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Sikerült megoldani a problémát. Azt csináltam, hogy beállítottam az amerikai dollárt (USD) alapértelmezett pénznemnek, majd a rajta lévő 5 GBP-t is USD-re váltottam. Így engedett Ebay-en USD-ben fizetni.
2016. júl. 28. 19:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!