Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Ha PayPallal szeretnék fizetni...

Ha PayPallal szeretnék fizetni, és verifikáltam a bankkártyámat, akkor fel kell töltsem a PayPal egyenlegem, vagy a kártyán kell hagyni a pénzt?

Figyelt kérdés
Ma már nyolcszor próbáltam fizetni a Zenni Optical oldalán. Feltöltöttem a szükséges pénzzel a PayPal számlámat, de mindig azt írja ki a státuszhoz, hogy denied. A bankkártyám van megadva elsődlegesnek, viszont így, hogy áttettem a Paypal számlára a szükséges pénzt, a kártyámon nem maradt elég fedezet. Sehol nem találok egyértelmű választ, hogy a Paypal veszi-e le a kártyámról fizetésnél a pénzt, vagy előtte tényleg fel kellett-e töltsem a Paypal egyenleget.

2015. okt. 21. 15:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha PayPal-lal szeretnél fizetni, akkor elsődlegesen a PayPal számláról veszi le pénzt, ha ott nincs elég, akkor a folyószámládról a fennmaradó összeget (ez utóbbi persze csak akkor megy, ha nincs letiltva a kártyás fizetés a számládon).
2015. okt. 21. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Kártyáról veszi le, nem kell paypalon semmi pénznek lenni.
2015. okt. 21. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
A kártya verifikálása után van valamilyen türelmi idő, amíg nem enged semmilyen tranzakciót végrehajtani a PayPal? Hétfőn este hagytam jóvá a kártyát. A mai első fizetési próbálkozásnál még nem küldtem a Paypal számlára a pénzt, és akkor sem működött. Emiatt küldtem végül rá az összeget a PP számlára. De ugyanúgy sikertelen maradt a tranzakció. Célszerűbb visszaküldenem a számlámra a pénzt?
2015. okt. 21. 16:05
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha a PP szamlad sikeresen osszekapcsoltad egy kartyaval, vagyis megtortent a 4 szamjegyu kartya igazolas, akkor felesleges a PP egyenleget feltoltened penzzel, mert a PP be fog nyulni a kartyara es arrol veszi le a penzt.


Feltolteni a PP szamlat ingyenes csak idobe telik. Levenni a PP szamlarol a penzt szinten ingyenes de kb. 2 munkanap mire a penz a bankba jut.


Ha a PP egyenlegeden van penz, akkor mindig eloszor azt fogja a PP kolteni es csak utana nyul be a kartyara, attol fuggetlenul hogy mi van kijelolve elsodleges fizetesnek. A PP szemeben az egyenlegen levo penz mindig elsobseget elvez mindegy egyeb penzforras felett, amikor arrol van szo hogy kolteni kell.


Tehat hozzaadsz egy kartyat, levonnak 400 forintot a kartyarol. A tranzakcio amikor megjelenik a bankban lesz ott egy 4 jegyu szam. A PP oldalon a kartyaazonositasnal ezt a 4 jegyu szamot kell beirni. Miutan ez megtortent es minden oke a PP elfogadta a kartyat es lehet esz nelkul vasarolni. Nincs limit, amennyi a kartyan van annyit koltesz.


Ha valamiert a fenti lepesekkel gondod van, akkor mindenekelott HIVD FEL a bankodat es kerdezd meg hogy nincs e valami korlatozas a kartyadon. Es ha mar ott vagy akkor a 4 jegyu kodot is meg tudod tole kerdezni mert o latni fogja.

2015. okt. 23. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!