Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Mi a maximum amit csinálhat a...

Mi a maximum amit csinálhat a Paypal ha nem egyenlítem a negatív egyenlegem?

Figyelt kérdés
A Steam felhasznlóm adtam el 2000 euróért egy srácnak. Nagyon megörültem, rögtön költeni is kezdtem a pénzem. Már alig maradt belőle amikor belépek a Paypal felhasználómba és azt látom hogy -630 000 Ft az egyenlegem. A kedves vásárló vissza kérte a pénzét mondván hogy ez a tranzakció a tudtán kívül történt. Nekem meg semmi bizonyíték nem áll rendelkezésemre hogy bebizonyítsam hogy kapott a 2000 euróért valamit. Mi a legrosszabb dolog amit tehet a Paypal? Kártyám nincs hozzá csatolva a felhasználómhoz csak egy lakcím. Különben is nem értem hogy ha pénzt kapok valakitől és elköltöm azt miért rajtam hajtsák be. Ha a pénzt valóban egy olyan személy küldte aki ellopta azt a Paypalt akkor miért nem a hackert kapják el? Várom a tapasztalatokat és a tanácsokat ez ügyben. Köszönöm.

2016. máj. 13. 00:11
 1/5 anonim válasza:
Szia. Igen, csúnyán átvertek. A PayPal felhasználód egyenlegét ki kéne egyenlíteni ha minden igaz akkor erre van egy határidő. A legjobb amit tehetsz az az, hogyha felveszed a kapcsolatot a PayPal ügyfélszolgàlatával és elmondod nekik a problémádat azt hogy mi történt stb. Ők segíteni tudnak.
2016. máj. 13. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hátdemost nemár, 2000 euró teljesen irreális ár.
2016. máj. 13. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
92%
El lehet egyáltalán adni a Steam fiókot? Nincs valami olyan szabály hogy ezt tilos?
2016. máj. 13. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nyilvàn megkeresnek és ha màst nem beperelnek. 630k nem olyan kis összeg hogy lenyeljék.
2016. máj. 13. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Meg lehet tudni mi lett a sztori vége? Csak mert én is hasonló helyzetben vagyok(bár kisebb összeggel).
2018. dec. 16. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!