Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Interpals? Elrontottam valamit?

Interpals? Elrontottam valamit?

Figyelt kérdés

Néhány hónapja regisztráltam Interpalsra de még egyetlen egy ember sem írt rám, pedig a profilomat kitöltöttem. Mi lehet a baj? Igaz nem raktam fel magamról képet de nem hinném hogy csak ez lehet az oka. Vagy igen?


És még valami. Ha egy koreai magyarul tanul és én ráírtam hogy anyanyelvi szintem beszélem és tudok neki segíteni akkor miért nem ír vissza? Mégis kitől akar akkor megtanulni magyarul?



2016. júl. 27. 13:28
 1/3 anonim válasza:
100%

Ismerős, nekem is elég ritka ha írnak. Igaz én csak németül tudok, és a legtöbb ember az angolját szeretné fejleszteni de hát...:-(

Rakj fel egy képet! Elbizonytalanító tud lenni, egy fotó nélküli profil.

2016. júl. 31. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképp tegyél fel egy képet, mindenki jobban szeret olyanokkal beszélni, akikről tudja, hogy néz ki :)
2016. júl. 31. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Vannak akik csak úgy random választanak ki nyelveket, hogy miket "tanulnának". Érdekesnek tartják azt a nyelvet, de valójában nem áll szándékukban időt áldozni rá megtanulni.

Sokan pl úgy is beírnak a beszélt nyelveik közé egy nyelvet, hogy csak 1 szót tudnak. Így összességében beszélnek vagy 30 nyelvet kezdő szinten.


Amúgy igen, szerintem is rakj ki képet.

2016. aug. 15. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!