Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Youtube partner elhagyása?

Kecskebéka111 kérdése:

Youtube partner elhagyása?

Figyelt kérdés

A youtubeon több mint fél éve patrner vagyok, és nem vagyok megelégedve a szolgáltatással.

Ha kilépnék attól a partnercégtől, ahol most vagyok, az a bevétel, ami a youtubeon összegyűlt, az el fog tűnni, vagy ott marad?

Igazából AdSense fiókot akarok csinálni, és úgy akarok bevételt keresni a youtubebal, nem pedig partner által.

Köszi előre a válaszokat.. csak normálisat légyszi.



2016. aug. 14. 16:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Az ami eddig összegyült, az el fog tűnni.
2016. aug. 14. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Hát, akkor nem is tudom mit csináljak.. 4$om van kb youtubeon, és ugye abból a partner von le magának valamennyit, szóval kb 3,5-3,6$az enyém, de a partner csak 50$tól fizet.

Az adsense meg ugye havonta mindig 15-én frissül, és ami pénz van az adsense fiókomon, azt le is tudom venni..

Most inkább várjam meg azt az 50$-t, ami nem mostanában lesz, vagy inkább csatlakoztassam le, és inkább legyek Adsense-s??

2016. aug. 14. 22:13
 3/4 anonim ***** válasza:

Azt ugye tudod, hogy nincs ezer forint, amiről lemondhatsz. Szerintem hagyd őket a francba, és menj át AdSense-hez!


személyes vélemény:

Én is akartam YouTube partner lenni, de kis utánajárás után arra jutottam, hogy nem nekem való.

Rengeteg az átverés, lehúzás, copyright, artisius, kifosztás, esküdtszék-rekedés, stb.

Kb. annyira tisztességesek a cégek, mint a tőzsde zs**ók. Az egész kizárólag az "apró betűs részekről" áll. Engem, akinek még bankfiókon sincs, úgy lehúznának mint a pinty.

2016. okt. 10. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Az AdSense 20ezer forint alatt nem fizet ki, minimum havonta. Annál csak többet állíthatsz be.

4 dollárt nem tudsz "levenni", még 40-et se.


A mostani árfolyam szerint 72-73 dollár a minimum, ami után fizetnek, úgyhogy ebből a szempontból jobban jársz a 50 dolláros limittel a mostani partnerednél.

2016. okt. 10. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!