Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Abszolút kezdo FB felhasználó...

Abszolút kezdo FB felhasználó vagyok, hogyan tudom, hogy online, vagy offline-e akit ismerősnek jelöltem?

Figyelt kérdés

Keresgéltem google-lal, a gyakorikerdesekre is rákerestem, de egyelőre nem tudom a választ.


Konkrét helyzet: még szűz a felület, tegnap jelöltem be először ismerőst, valahogy kitotóztam, hogyan küldhetnék neki üzenetet, szerencsére el is küldte a rendszer, de fogalmam sincs, honnan lehet tudni facebook-on, hogy online-e, csak nem ért rá visszaírni, vagy offline-e és ezért nem jelzett még vissza az illető...


Egyébként ha nem vagyok bejelentkezve, akkor látszik, hogy ki online (bejelentkezett) és ki nem (azaz hogy ki offline)? Bár nekem az is tökéletesen megfelel, ha amikor be vagyok jelentkezve, tudnám, vajon akit ismerősnek jelöltem, online-e éppen...



2016. aug. 15. 19:03
 1/3 anonim ***** válasza:
Aki nem ismerősöd (bejelölted, de még nem igazolt vissza), azt nem mutatja, hogy fent van-e. Csak ismerősökről írja ki, hogy fent van, vagy ha éppen nincs, akkor azt, hogy mennyi ideje volt.
2016. aug. 17. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi.
2016. aug. 18. 11:33
 3/3 anonim válasza:
Ha ismerősőd vagy csak követ téged vagy te ötet követed,vagy csete be van kapcsolva akkorl átod,hogy elérhető
2019. febr. 6. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!