Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Aliexpressen rendeltem pár...

Aliexpressen rendeltem pár terméket de az 1. bankszámláról azt irta h nem tudja le venni ki töltöttem egy másik adataival és azt sem engedte. Többi lent mert ide már nem fért!?

Figyelt kérdés
Ezért hagytam gondoltam majd máskor megpróbálom de pár nap múlva jött az email h sikeresen le vette a termékek árát de mindent 2x!Vagyis mind2 bankszámláról le vette mindegyik termék árát! Ahogy észre vettem rögtön le mondtam minden rendelésből 1-et de még csak 1 termék árát utalták vissza! Járt már valaki így? Szerintetek vissza fogom kapni a lemondott termékek árát? Nem kellett a lemondásban sem meg indokolni h miért törlömj mert akkor elvileg még nem vette le a pénzt és igy csak volt egy olyan rublika h delete order és arra mentem de semmi mást nem kért...most próbálok kapcsolatba lépni pár eladóval.Mi a véleményetek? Van esély a visszatérítésre?

2016. szept. 4. 17:00
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha rámész a cancel order re akkor még nem dolgozta fel az eladó a rendelést azaz a pénz 1-2-3 napon belül visszamegy a számládra.
2016. szept. 4. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
3-15 nap a visszautalás.
2016. szept. 10. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!