Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan lehet bármelyik böngész...

Hogyan lehet bármelyik böngészőn megnyitni korlátlan számban új lapot úgy, hogy az a többi, már megnyitott laptól teljesen független legyen?

Figyelt kérdés

Például ha belépek a facebookra és új lapon a facebook oldalára megyek automatikusan beléptet mert már a másikon be vagyok jelentkezve.

Az inkognitó ablak sem megoldás mert azzal ugyan be lehet lépni egy másodikra, de harmadikra már nem.

Eddig a következőkkel próbálkoztam sikertelenül:

-Minden megnyitott lapon más-más proxy serveren keresztül léptem be az oldalra de ha az egyiken beléptem egy profillal akkor a másikon is beléptetett.

-Többször telepítettem fel a böngészőt több külön mappába de ha az egyiket megnyitottam a második megnyitásánál az első ugrott elő

-/secundari parancsal futtatni a böngészőt


2016. szept. 15. 19:59
 1/2 anonim ***** válasza:
Több különböző böngészővel működik. Gondolom nincs ezer profilod amivel egyszerre akarsz belépni egy oldalra.
2016. szept. 15. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ilyen nincs, hogy ugyanaz a bongeszo ket lapon ket kulonbozo beallitasokkal menjen, kiveve az inkognito modot. A beallitasok egy helyen tarolodnak (profilonkent), egyszerre 2 profilt sem tudsz inditani mert maga a bongeszo folyamat eszreveszi hogy mar fut, es csak raindit egy uj ablakot.
2016. szept. 15. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!