Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Laptopommal nem tudok csatlako...

Laptopommal nem tudok csatlakozni wifin keresztül a routerhez, de enthernet kábellel viszont igen. Minden más eszközzel (másik laptop, mobil) tudok a wifire csatlakozni. Valaki tud rá megoldást?

Figyelt kérdés
Ezzel a laptoppal állítottam be a routert.

2016. szept. 22. 16:09
 1/5 anonim ***** válasza:
veszel egy usb-s wifisticket
2016. szept. 22. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha reset volt, akkor elfelejtette a beállított jelszót. Nézd meg a wifirouter típusát (alul van), keress rá a neten, törd fel és adj meg új jelszót. Ha Telekomos, akkor alighanem Pirelli.

[link]

2016. szept. 23. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
2016. szept. 23. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Tudom hogy kell beállítani a routert mert az működik is. Csak a laptopom nem tud hozzá csatlakozni
2016. szept. 23. 14:14
 5/5 anonim ***** válasza:
Le kellene futtattni a Windows Hibaelhárítóját. Vedd ki az akkut, tedd vissza és akkor futtasd le. Nézd meg azt is, ha van gyártói támogatás, hogy futnak-e a miniportok. Frissités közben kapcsoltam ki a laptopot (nem tudtam, mint művel a háttérben), azóta nem ment rajta a wifi. Aztán a wifirouter beállítása (jelszócsere) óta működik. De az is lehet, hogy repülőmódban van, akkor sem csatlakozik.
2016. szept. 23. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!