Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Szolgáltató váltás? (Lent)

Szolgáltató váltás? (Lent)

Figyelt kérdés

Szóval, a helyzet az, hogy jelenleg az Invitelnél 15/2 netre + analóg ktv (46 csatorna) + telefonra fizetek elő 9899Ft-ért. Viszont a T mostanra kiépítette optikai (GPON) hálózatát és ott 62+23HD csatornás IPTV + 30/5 net + telefon 8880Ft.

Mint gondolhatjátok szeretnék váltani viszont az Invitelnél 2017.03.17. hűségem van, addig viszont nem szeretnék vele várni...

Hogyan mondhatnám le? Esetleg a 2 TV csatorna díja miatti emelkedésre hivatkozva? (Egyoldalú szerződésmódosítás)

Ha nem engednek, mi van akkor, ha egyszerűen nem fizetem be a havidíjat vagy a kötbért?


Valami megoldás?

Előre köszönöm a válaszokat! :)



2016. szept. 22. 20:10
 1/1 anonim ***** válasza:

Felmondod és befizeted az idő arányos kötbért...

De én előbb beköttetném a T-Home -ost, plusz kiderülne, hogy egyáltalán lehet -e.

(láttam már olyant, hogy szolgáltatók egymás közt felosztották a területet, és pl. utca egyik oldalán az egyik másik oldalán a másik van csak, ilyen pl. Velence)


"mi van akkor, ha egyszerűen nem fizetem be a havidíjat vagy a kötbért?"

Előbb utóbb végrehajtásra kerül, ezt értsd úgy hogy bírósági úton annak költségeivel, kamatával... akár többszörösét is levonhatják közvetlen a fizetésedből.

Ha nincs, és nem fizeted, akkor jön az ingó/ingatlan foglalás.

Akár egy 20 ezres kötbérből, ha nem foglalkozol vele több száz ezrest csinálhatnak.

2016. szept. 22. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!