Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Blognál meg tudom nézni...

Blognál meg tudom nézni valahogy, hogy hol és miképp említette meg a blogomat valaki a saját oldalán?

Figyelt kérdés

Nem vagyok még ősi motoros a pályán, de láttam a statisztikában a bogomnál, hogy a héten egy adott oldal megemlítette a blogomat hivatkozásképp. ("Hivatkozók" menüpontnál. Ez az eső ilyen, tökre örültem, de nem tudtam megtalálni, hogy pontosan hol említett meg.


(Igazából nem is abban a témában írok, így még furább, hogy lehet ez, nem is vagy benne biztos, hogy megemlítette, de statisztikánál ott vagyok. Mégsem találtam meg. Arra is gondoltam, hogy hogy a blog.hu-n belül random kitette reklámként a blog.hu az én blogomat, és úgy jött ide talán valaki onnan? - Bár akor a blog.hu-t írja hivatkozónak gondolom.


Na mindegy, meg tudom nézni valahogy ezt pontosan, hol vagy másik blognál megemlítve? :)


Köszi a segítséget!



#blog #hivatkozás #trackback url
2016. okt. 12. 10:38
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!