Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Messengerben írtam egy ismerős...

Messengerben írtam egy ismerősömnek. Csak az elküldve ikon jelenik meg. De közben látom, hogy online van, jelenleg elérhető. Ez hogy lehet?

Figyelt kérdés
2016. okt. 15. 13:52
 1/5 anonim ***** válasza:
13%
Nem mindenki ugrik azonnal elolvasni, ha kap valamit. Majd ha odaér, megnézi.
2016. okt. 15. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Jó persze, de akkor miért nem kézbesíti neki. Csak elküldte, de nem kézbesítette.
2016. okt. 15. 13:57
 3/5 A kérdező kommentje:
Régebben amikor írtam neki, mindig kézbesítette....
2016. okt. 15. 13:59
 4/5 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy csak az én üzeneteimet nem akarja elolvasni? Ezt honnan lehet tudni?
2016. okt. 15. 14:04
 5/5 anonim válasza:

Sokan keverik az elküldve és a kézbesítve dolgot. Az elküldve hogy nem kapta meg internetkapcsolat miatt vagy mert nem fogadta el az üzenet küldési kérelmed, de mivel idáig megkapta ez nálad nem lehetséges, szóval írj neki megegyszer, nem kapta meg.

Ha azt írja kézbesítve akkor megkapta csak nem nézi meg.

Az előző válaszoló hatalmas nagy baromságot írt már elnézést. Sokan tévhittben vannak ez a 2 dolog között

2016. okt. 22. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!