Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mivel/hogyan tudnám javítani,...

Mivel/hogyan tudnám javítani, lecsökkenteni az ms-t (pinget)?

Figyelt kérdés
Ugye van ez a bizonyos ma ami mutatja milyen Gyors vagy lassú az internet. Nekem ez legfőképp játékhoz kéne ha meg neveznem Lolhoz. Az a helyzet hogy nem tudom hogy mitol lehetne tartósabb és gyorsabb a netem. Esetleg új ruter kene mert nem valami csúcs technológia. Viszont a gépemmel meg vagyok elégedve. Ha valaki ért ehhez kérem írjon valami okosat. 😶 előre is köszönöm!

2016. okt. 17. 17:29
 1/2 anonim ***** válasza:

A ping azt a reakcióidőt mutatja hogy milyen gyorsan érkezik válasz ha kiküldesz egy adatcsomagot. A mennyisége millisec-ben van megadva, tehát egy ezres ping 1 másodperc válaszidőt jelent.

A válasz ideje pedig a megtett úttól is függ, azaz a fizikális szervertávolságtól (meg annak leterheltségétől is).


Ha neked magas a pinged, akkor távoli szerverre kapcsolódsz, mert a válasznak több utat kell megtenni és addig több idő telik el. A millisecundum itt még mindig a másodperc ezredrészét jelenti.


Az interneted letöltési vagy feltöltési sebessége nem befolyásolja a válaszidőt. A gyorsabbtól nem lesz kisebb pinged. Csatlakozz közeli szerverekre.

2016. okt. 17. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha wifiről netezek akkor válts kábelre. Nagyon sokat jelent
2016. okt. 17. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!