Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Windows 10-et használók,...

Windows 10-et használók, válaszolnátok?

Figyelt kérdés

Windows 7 op.rendszeren meg tudom nézni a csatlakoztatott wifim jelszavát úgy, hogy a wifi kapcsolatoknál rámegyek az adott kapcsolatra jobb egérgombbal, majd a "Tulajdonságok"-ra kattintva bepipálom a jelszónál a "Karakterek megjelenítése" opciót.


Most Win 7-es van a nálam lévő gépen és ez itt működik, de az lenne a kérdésem, hogy ez ugyanígy működik Win 10-es op. rendszeresen is? Meg tudom így nézni a jelszót?


Én most sajnos nem tudom megnézni, mert nincs nálam az a (Win 10-essel rendelkező) számítógép aminél szükségem lesz majd erre a műveletre, viszont fontos lenne ezt már ma este kiderítenem.


Szóval aki Windows 10-et használ, megnéznétek/megválaszolnátok, hogy működik-e ez az opció?


Köszönöm. :)


2016. okt. 31. 21:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia igen meg lehet most néztem meg! kicsit bonyolultabb de 1 perc alatt megtaláltam.
2016. okt. 31. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm :) Hogy érted, hogy kicsit bonyolultabb, máshol lehet megtalálni? Megírnád, pontosan hol?
2016. okt. 31. 21:58
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Jobb klikk a wifi-re-->Hálózati és Megosztási Központ megnyitására katt-->Kapcsolatok: ott ki lesz írva hogy vezeték nék. hál. kapcsolat, erre rámégy-->Majd Vezeték nélküli tulajdonságok-->Kapcsolat fülről a biztonság fülre átkattintasz-->katt a "karakterek megjelentítése" gombra.


:)


Szívesen.


Ha esetleg elakadnál


https://www.youtube.com/watch?v=dnohPTdojwk

2016. okt. 31. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi szépen. :)
2016. okt. 31. 22:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!