Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Gyakorlott facebook-használók...

Gyakorlott facebook-használók válaszolnátok?

Figyelt kérdés

Nemrég regisztráltam csak erre az oldalra, nem igazán vagyok még képben. A kérdésem a következő:


Van egy ismerősöm (nevezzük X-nek). Én kíváncsi vagyok egy Y nevű emberre. Ha X oldalára megyek, nem hozza ki X-t közös ismerősnek.

Y-nak amúgy nem nyilvános az ismerőseinek listája.

Ha nem hozza ki X-t közös ismerősnek, az azt jelenti, hogy nem ismerősök vagy Y le tudja tiltani úgy is az ismerőseinek a listáját, hogy végképp senki sem lássa. DE még a közös ismerőseit sem hozza ki, ha egyáltalán van vele közös ismerősöm.

Remélem nem bonyolítottam túl és értitek a kérdést. Köszönöm előre is.


2015. máj. 4. 21:04
 1/5 A kérdező kommentje:
Bocsi: Ha Y oldalára megyek, nem hozza kis X-et közös ismerősnek. Szerintem már én is belekavarodok ...
2015. máj. 4. 21:05
 2/5 Rick92 válasza:

Ha X beállította, hogy senki ne láthassa az ismerőseit, még a közös ismerősöket sem fogod látni (Y), hiába vagy az ismerőse, ez mindnekire vonatkozik, csak X láthatja X vagyis saját ismerőseit.


Tegyük fel van 100 ismerőse, rámész az adatlapjára, nem fogja kiírni, hogy 100 ismerőse van, csak azokat láthatod, akiket követ, feltéve ha ez sincs letiltva.


Remélem érhető, ha nem kérdezz :D

2015. máj. 4. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Félig értem, félig nem. Bocsi az értetlenkedésért. Ha X nekem ismerősöm és sejtem, hogy Y neki ismerőse, de Y nekem nem. Akkor ha Y-t nézem, miért nem hozza ki X-et közös ismerősnek. Mikor másokat kihoz. Pl. Z nekem és Y-nak is közös ismerőse és ki is hozza a facebook. DE szinte biztos vagyok benne, hogy X X-nak is ismerőse, nemcsak nekem. És ha Yra megyek X-et nem hozza ki közös ismerősnek. Nem akarok szivatni senkit, köszönöm a segítségeteket előre is.
2015. máj. 4. 21:36
 4/5 Rick92 válasza:

Akkor vagy levan tiltva nála, vagy nem az ismerőse.


Azt ki szokta jeletni másoknál, ha közös ismerős.

2015. máj. 4. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi!!
2015. máj. 4. 21:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!