Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért nem működik az internete...

Miért nem működik az internetem? (Bővebben kifejtve lent)

Figyelt kérdés
Csatlakozáskor 691-es hibakódot kapok. Tudom, hogy ez rossz felhasználónévre és jelszóra utal, de jól írom be. Felhívtam az ügyfélszolgálatot, egyeztettünk jelszót és megerősítették, hogy jól van beírva, cseréltünk jelszót de az sem vezetett eredményre. A segítségetek szeretném kérni. Windows 7-em van, nincs router, csak egy modemmel van kábellel össze kötve a laptop. Samsung R540 a laptop típusa. Korábban volt internet.

2016. nov. 10. 07:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Írd be a nevet és jelszót egy szövegszerkesztőbe, ahol olvasható, és nem csak pöttyök jelennek meg. Betűzd végig, hogy biztosan helyesen van-e írva. Ezzel kizárhatod a billentyűzet esetleges hibájának a lehetőségét.
2016. nov. 10. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Megvolt, de ugyan az a helyzet. :/ azért köszi.
2016. nov. 10. 07:42
 3/4 anonim ***** válasza:

1. Töröld ki teljesen a kapcsolatot, amivel most csatlakozol

2. Parancssorba (rendszergazda módban!) írd be ezt: netsh winsock reset

3. Indítsd újra a gépet

4. Hozd létre újra a kapcsolatot, ügyelj a jelszó és felhasználónév helyességére


Ha ez sem oldja meg, akkor valami gebasz van a rendszereddel.

2016. nov. 10. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Sajnos így sem oldódott meg, de köszönöm :/
2016. nov. 10. 09:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!