Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mért nem jó az internetem?

Felkerlaszlo00 kérdése:

Mért nem jó az internetem?

Figyelt kérdés

Körülbelül 1 éve a laptopomra rátelepítettem a windows 8.1 32 bites verziót. (a gép 64bites processzorral rendelkezik). Nagyon jól működött de kölcsön adtam és rá lett téve a linux, most újra rá tettem a windows 8.1 32 bites operációs rendszert (másikat) és amikor betöltött nem volt wi-fi, sehol nem tudtam beállitani olyan mint ha nem lenne benne. Bedugtam a hálózati kábelt és akkor se

volt iternet. Sehol nem találok beállitást. Az AIDA64 azt irja a proxy le van tiltva, nem tudom mit jelent. Mi lehet a próbléma és a megoldás?



2016. okt. 23. 10:01
 1/3 anonim ***** válasza:
Hálózati kártya driver fent van? Eszközkezelőben (windows gomb + X) nézd meg nincs-e sárga kérdőjel. Keress a laptop gyártó oldalán hozzá drivert.
2016. okt. 23. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Hálózati kártyánnál 2 dolog van:

Bluetooth-eszköz (RFCOMM protokoll TDI)

Bluetooth-eszköz (személyes hálózat)


Az internetkábelt ha bedugom akkor sincs internet

2016. okt. 23. 11:28
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem sem szokta egyik windows (7; 8; 8.1; 10) sem telepíteni a hálózati kártyám, pedig intel. Kaptál hozzá lemezt (CD, vagy DVD), amin a driverek vannak? Azokat kell feltelepíteni.
2016. okt. 23. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!