Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Upc Wi-Free állandóan megszaka...

Upc Wi-Free állandóan megszakad. ű mi lehet a gond?

Figyelt kérdés
Sziasztok nos nekem olyan gondom van hogy upc wi-freet használok most kb 1 hónapig erre vagyok szorulva. A lényeg hogy windows 10-es oprendszerem van és állandóan megszakad az internet mi lehet az oka? És csak hibaelhárítás hozza helyre. Valakinek valami ötlete?

2016. nov. 10. 17:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Alapból ilyen. Meg kell nézni, hogy a szomszédos Wifi-k melyik freqenciát és sávot használják, ha sokan ugyanazt az szívás. Át kell állítani a routert.
2016. nov. 11. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De csak azaz érdekes hogy az androidos telefont nem dobálja le
2016. nov. 12. 08:35
 3/4 anonim ***** válasza:

Az Android jó, mert nyilt forráskódú, a Win meg f@s.

Próbáld meg újratelepíteni a Wireless drivert. Csak óvatosan mert addig nem lesz net.

2016. nov. 14. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Újra telepítettem Windows 7-et tettem rá akkor jó volt de akkor is megszakadt néha de volt amikor 3-4 napig semmi. Most vissza raktam a 10-et és jó. Szerintem beállítás volt a gond.
2016. nov. 21. 12:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!