Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » 691-es hibakódot ír ki az...

691-es hibakódot ír ki az internetcsatlakozáskor. Mi lehet a gond?

Figyelt kérdés

Eddig nem volt semmi gond az internettel. Usb-n keresztül csatlakozok a modemre. Ma megpróbáltam rákötni egy webcamerát, amit nem ismert fel a gép, ezért átkötöttem arra az usb helyre, amin az internet volt. Miután visszadugtam az internet usb kábelét nem tudtam csatlakozni. 691-es hibát ír ki. Áramtalanítottam a modemet, ekkor sikerült újra csatlakozni az internetre. Később újra kellett indítanom a gépet, és azóta bármit csinálok nem akar csatlakozni. A jelszót biztos, hogy jól írom be (eddigis ezzel csatlakoztam). Próbáltam azt is, hogy töröltem a kapcsolatot és újra létrehoztam, de ez sem segített. Kiírt párszor egy másik kódot is: 629 kiírta mellé, hogy "A kapcsolatot a távoli számítógép lezárta."

Mit próbálhatok még meg?



#hibakód #691 #629 #Hibakód: 691 #internetcsatlakozás usb-ről #internetcsatlakozási hiba #modem hiba.
2016. nov. 13. 11:09
 1/2 anonim ***** válasza:

"3., Hozzáférés megtagadva, mert a felhasználónév és/vagy jelszó érvénytelen – 691-es hibakód:

Amennyiben rossz felhasználónév vagy jelszó hibaüzenetet kap, ellenőrizze le, hogy a megfelelő adatok vannak-e megadva a csatlakozásban. Írja be újból a jelszót, majd ha nem sikerül a kapcsolódás, akkor készítsen új kapcsolódási ikont a Startmenü/Vezérlőpult/Hálózati Kapcsolatok ponton belül. Végső esetben hívja az ügyfélszolgálatot segítségért." - [link]

2016. nov. 13. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
A jelszó és a felhasználónév is 100 % jól van beírva. A másik gépen van net, csak ezen nincs. UPC a szolgáltatóm, de azért köszönöm, hogy írtál. Windows 7 Ultimate az operációs rendszerem, ez is lemaradt a leírásomból.
2016. nov. 13. 11:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!