Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mi baja lehet a böngészőmnek?...

Mi baja lehet a böngészőmnek? Firefoxot használok és amióta felnyitottam a gépemet elég furcsa dolgok történtek. Először megváltoztak az ikonok nagysága, most meg a böngészőmmel van baj.

Figyelt kérdés

Mégpedig: eddig ha letekertem a lap aljára, akkor szépen gördült, most meg ugrál, nem fagyadozik, csak így megy le. Hol lehet ezt átállítani? Már kerestem, de nem találtam.

Firefoxot használok


2010. ápr. 29. 15:49
 1/6 anonim ***** válasza:
MF lassan összepomlik
2010. ápr. 29. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Mi az az MF? Mozzila Firefox? Mit tegyek most ez ellen?:S
2010. ápr. 29. 16:51
 3/6 anonim ***** válasza:
töröld le és tedd fel
2010. ápr. 29. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Az előbb észrevettem, hogy nem csak a netnél csinálja ezt, már akkor is, ha nézem a fájljaimat :S

Mi lehet a baja a gépemnek? Újraindítottam, és most már jó, de nagyon nehezen indult el, lassú. Haldoklik az egyik hardverem? Vagy mi lehet a gond?

2010. ápr. 29. 17:18
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ha az egesz geped lassu akkor ujra kell telepiteni a windows-t, gondolom mar eleg regen lehetett ujra rakva.
2010. ápr. 29. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

eddig nem volt lassú, csak ma! kb fél éve volt újratéve, ha nem hamarabb...szóval nem ez lehet a gond.

szerintem a graf. kártya lesz a ludas, mert néha úgy lefagy, hogy egy bizonyos színű lesz a képernyő fehér csíkokkal...nem a kék halálra gondolok, az játékoknál szokott előjönni nekem

2010. ápr. 29. 18:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!