Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan tudnék csatlakozni egy...

Hogyan tudnék csatlakozni egy olyan routerhez aminek nem tudom a jelszavát?

Figyelt kérdés

Szóval akkor a családomból valaki mindig kikapcsolja az internetet és ebből már kezd elegem lenni hogyan tudnám megszerezni a jelszavát felhasználó nevét? valami program link? én már próbáltam néhányat letölteni persze hogy vírusos volt.Vagy más módon netet szerezni?

Ez nem szép dolog kommenteket meg hanyagoljuk légyszíves, előre is köszönöm.



2016. dec. 10. 09:53
 1/4 Camorri ***** válasza:

Legegyszerűbb, ha elkéred a jelszavát egy másik közeledben található Wifi routernek. Valószínűtlen hogy oda fogják neked adni. Szóval, Linux disztribűció, és lehet heckelgetni. Ha meg nem értessz a Linuxhoz, akkor marad az írjuk be az összes lehetséges karaktersorozatot, ami lehetséges... Bele fog tartani pár évbe, mire kiszeded a jelszót, de nézd a pozitív oldalát! Lesz jelszavad.


És csak hogy megemlítsem a "Ez nem szép dolog"-ot. Dehogynem szép dolog! Ha valaki annyira tud hogy feltöri az ilyeneket, akkor az meg is érdemli a jutalmát! De ahhoz több tanulásra lesz szükség, és csak így házilag nem fog menni.

2016. dec. 10. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Tipikus vérpistike vagy. Megfelelő hozzáértéssel és kitartással fel tudod törni. Varázsütésre nem fog menni.

Mellesleg: ha lekapcsolják a routert, akkor mégis hogy akarnál hozzá csatlakozni, kisöcsi?

2016. dec. 10. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem a routert hanem a gépemen az internetet kapcsolják ki.És esélytelen hogy kitaláljam a jelszót már több hónapja próbálom ha egyedül vagyok körülnézek a lakásba hogy fel van e írva valahova sokszor próbáltam már más módszer kell.
2016. dec. 10. 12:22
 4/4 anonim ***** válasza:
Tehát a routeren tiltják le a netet a te géped felé. Nyilván okkal teszik. Vannak rá módszerek, hogy kikerüld, de ha nem vagy elég okos ahhoz sem, hogy megkeresd a megoldást, akkor tessék szépen szót fogadni a szüleidnek.
2016. dec. 10. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!