Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan használjam a Facebook...

Hogyan használjam a Facebook Messengert az oldalamként?

Figyelt kérdés

Van a Facebookon ugye a rendes saját profilom, és azon kezelek egy több ezer rajongós oldalt. Régebben, mint itt olvastam pár kommentet másoknak is jobban tetszett az, amikor még teljesen átlehetett váltani az oldal nézetére is Facebookon, de mindegy, ehhez hozzászoktam, már tudom használni. De a Messengerben hogy váltok át a saját profilomról az oldaléra? Így csak a saját nevemben tudnék üzenetet küldeni a saját oldalamnak, mert úgy hozza be.. :(


Köszi a segítséget :)



2016. dec. 20. 19:30
 1/3 anonim ***** válasza:
2016. dec. 20. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm, én is ismerem azt az oldalt de ott kb. a kérdések 30%-a van csak megválaszolva, mert még a fb felhasználók sem tudnak válaszolni a másiknak ilyen kérdésekben :( Magát az fb-t meg nem szeretném felkeresni emiatt, nem hiszem h túl gyorsan válaszolnának.. :(
2016. dec. 20. 19:46
 3/3 anonim ***** válasza:
nem tudsz. toltsd le a facebook page managert telora.
2017. jan. 5. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!