Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Minap elkaptam egy "jóindulatú...

Minap elkaptam egy "jóindulatú virust" ami abban nyilvánul meg hogy annyit csinál hogy a böngészőm teljesen véletlen megnyitja a popupads. Net oldalt, azmeg ügye átrak vhova ami valószinűleg sponzorált, segitségek hogy távolitsam el?

Figyelt kérdés
nos természetesen neten már kutakodtam, de elegem van már hogy mindenhol csak olyan oldalakat dob be ami táver, és virusból virusba kerülök és nem lesz semmi se jobb -.-"

2017. jan. 4. 18:40
 1/3 A kérdező kommentje:
áh elfelejtettetem emliteni hogy Operám van mert jobban szeretem a felületét :D jah és már elörre meglehet mondani hogy felfog ugrani az ablak, de csak akkor történik meg ha az oldalon ahol éppen vagyok kattintok bármivel. akkor az oldal helyére bedobja a popupads.net-et és új lapban háttérben megnyitja azt ami megvolt nyitva előzőleg nekem
2017. jan. 4. 18:42
 2/3 anonim ***** válasza:
adwcleaner elvileg megoldja a problémát, ha az megvan, utána érdemes lesz még alapos takarítást kérni a Malwarebytes-tól, meg az általad használt vírusírtótól.
2017. jan. 4. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
2017. jan. 4. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!