Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Külső winyómba véletlen másik...

Külső winyómba véletlen másik adaptert dugtam és valószinüleg több áramot kapott, javítható?

Figyelt kérdés
Sötét volt és dugtam be a kábelt és majdnem ugyanugy néz ki itt minden töltőnek, adapternek a kábele és mikor beledugtam utána észrevettem h nehezen ment azt gyorsan ki is rántottam, de azóta nem kapcsol be a winyó és még ha rádugom a számítógépre sima SATA portra akkor meg maga aze gész gép nem kapcsol be :S Van vmi mód, lehetőség a javításra?

2012. jún. 16. 01:20
 1/6 anonim ***** válasza:
nem teljesen értem de sztem az elektronikájának off...olcsó javítás nincs csak drága
2012. jún. 16. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
és az a drága az kb mennyi lehet ?
2012. jún. 16. 01:30
 3/6 anonim ***** válasza:

Hát ha sikerült kinyírni az elektronikát, akkor azt cserélni kell. Ez nem olcsó dolog, HA meg tudják oldani egyáltalán. (Azaz van hozzá megfelelő alkatrész.)

Szervizben kérdezz utána.

2012. jún. 16. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hát ez egy WD 1 terrás, és sztem elég népszerű szal csak van hozzá vmi alkatrész
2012. jún. 16. 08:25
 5/6 anonim ***** válasza:
20-25 alatt biztos nem tudod megcsináltatni..
2012. jún. 16. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
az még pont megfizethető számomra és örülnék is ha csak annyi lenne, mert megnéztem a kürt oldalát ott ilyen 150ezreket írnak adatmentésre azt csak igy néztem mint borjú az ujkapura :O
2012. jún. 17. 16:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!