Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan legyen internetem?

Hogyan legyen internetem?

Figyelt kérdés
Sziasztok.Upc-nel vagyunk es mar 2 honapja nem csinaljak meg az internetunket.Ez szamomra is szornyu mert nagyon sok penz megy el a mobilnetre.... Raadasul tovabbra is fizetve van az internet. En szeretek jatszani sokat is szoktam meg sorozatot nezni is tehat ez nekem nagy problema hogy nem tudom hasznalni semmire sem a laptopom.Az lenne a kerdesem hogy nincs valami internetszolgaltato tarsasag akik esetleg tudnanak rendesen netet szolgaltni husegido nelkul?:( mar nagyon elvagyok keseredve hogy konkretan ebbe a hazba mar tobbet nem lesz internet.Ami a mai vilagba nem eppen a legjobb foleg egy gamer tinedzsernek:( Meg mielott valaki megkerdezi hogy zaklassuk upct.... Hetente felvannak hivva es konkretan mindigugyanazt mondjak el. Szeretnek mar megoldast talalni erre a problemara

2017. jan. 25. 06:53
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Huha , koszonom a valaszokat de en 18 eves vagyok es hozzatennem hogy lany :D szoval ezekhez annyira en nem ertek! De keresek akkor valaki ismerost. Az a baj hogy a upcsek sem tudjak mi a problema csunya szoval mondanam hogy ba.sznak kijonni megnezni! Es itt osszevissza adtak nekunk az ugyfelszolgalatot es semmit sem mondtak. Allitolag alvallalkozonak kene megcsinalnia , de meg telefonszamot sem kaptunk! Miaz hogy nincs telefonszama?!
2017. jan. 25. 10:12
 12/19 anonim ***** válasza:

3 évet dolgoztam a UPC ügyfélszolgálatán. Olyan nincs, hogy nem jönnek ki. Ha a modem nem tud csatlakozni, vagy rossz a jelszint, azt bent egyértelműen látják. Ilyenkor az ő saruk, tehát kötelesek ingyen kimenni és megcsinálni. Ha a modemig jó a kapcsolat, akkor már a te dolgod a probléma megoldása, de ebben az esetben is kérhetsz feltételes fizetős kiszállást, ami annyit tesz, hogy kijönnek, megnézik és ha a hiba a te eszközödben van, akkor fizetni kell, ha az övékben, akkor megcsinálják ingyen.


Fontos: a modem az most online? Mi világít rajta?

2017. jan. 25. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Probal csatlakozni egesz vegig az internethez de nem megy neki!
2017. jan. 25. 14:54
 14/19 anonim ***** válasza:
Tehát a modem akkor offline? Nem világít az online led? Akkor az a UPC sara. Kutya kötelességük kimenni és megnézni.
2017. jan. 25. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
De vilagit mutatja ahogy csatlakozik... de nem csak a nettel van problema. A tv adasok is nezhetetlenek recsegnek meg stb! Azt nemtudom lehet az a baj hogy rosszul kotottek be? De mar ezt is kertuk toluk h kossek be ujra es mashova.. ahol eredetileg volt de nem jonnek ki
2017. jan. 25. 16:23
 16/19 anonim ***** válasza:

Olyan nincs, hogy nem jönnek ki! Ha a TV is rossz, akkor pláne. Mit szoktál mondani nekik PONTOSAN és őt mit válaszolnak PONTOSAN, hogy miért nem jönnek ki?

A modem állapotát még mindig nem írtad le. Most akkor felcsatlakozik, világít az online led egy darabig, aztán leszakad, vagy mi a jelenség?

2017. jan. 25. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 holnaptegnapja ***** válasza:

... édesanyám, te jó asszony!


Igazodj el.

2017. jan. 26. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
Nem én beszeltem veluk! Az egyik csaladtagom hetente hivja fel hetfokent ugyanakkor oket. Korulbelul 40 percig beszelnek a semmirol, mert nem tudnak semmi hasznalhatot mondani. Kertuk mar oket h jojjenek ki mashova rakni a kabelt hatha jolesz , de mondom. Nem viccbol mondom hogy nem kuldenek ki senkit..
2017. jan. 26. 05:57
 19/19 anonim ***** válasza:

Akkor hívd fel őket te, mert lehet, hogy az ismerősöd nem tudja, mit kéne nekik mondani.

Ne azt mondd, hogy tegyék máshova a kábelt, hanem hogy a modem nem csatlakozik fel online. Azt ugyanis ők is látják onnan és arra muszáj kiküldeniük a szerelőt. Ismétlem: tudom miről beszélek, dolgoztam a UPC ügyfélszolgálatán. Ha azt hajtogatod, hogy tegyék máshova, akkor lehet, hogy elhajtanak, mert az fizetős kiszállás és nem mindig van rá kapacitás.

2017. jan. 26. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!